Na początku był Chaos  

Posted by Noire in

Na początku był Chaos ...
To chyba najlepszy opis początku pisania mojego bloga oraz początku mojej fascynacji średniowieczem. Mam ogromną nadzieję, że wkrótce mroczne arkana tworzenia bloga zostaną tylko wspomnieniem i dołączę do ogromnego grona osób, dla których jest to czysta przyjemność. Wtedy również (mam nadzieję) będę w stanie zacząć zrealizować mój mały, nieco zwariowany plan uchwycenia strzępków wspomnień i chwil związanych z tworzeniem rzeczy niezwykłych dla wyjątkowych osób.
Skąd wziął się ten plan? - oczywiście z Chaosu :) jaki panuje w mojej okolicy zawsze jak coś robię i z przykrej refleksji jak ulotna jest czasami pamięć (szczególnie po padnięciu dysku twardego z zapiskami). Tyle pomysłów, inspiracji i niezwykłych wrażeń gdzieś uleciało i ukryło się w "mrokach średniowiecza". Czasami zostało z nich tylko zdjęcie lub szkic, ale najczęściej jedynie ulotne wrażenie obecności lub nieobecności.
Właściwie to może dobrze. Zapominamy i robimy sobie miejsce na nowe rzeczy - jednak czasami chciałoby się wrócić - i właśnie dlatego powstał pomysł stworzenia tego bloga.
Pozdrawiam i zabieram się za przegryzanie sposobów sformatowania tej strony
Noire

This entry was posted on 1 lutego 2012 at środa, lutego 01, 2012 and is filed under . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentarze

Publikowanie komentarza