Drobna rzecz a cieszy  

Posted by Noire in , ,

Jak da się zauważyć nie mam absolutnie czasu na pisanie - a szkoda ponieważ było by o czym. Dzisiaj również tylko z doskoku aby nie zapomnieć.
Ostatnio realizowałam dwa bardzo przyjemne zamówienia - doszły już do swoich nowych właścicielek i spotkały się z ciepłym przyjęciem co zawsze jest dla mnie największym komplementem - dziękuję :)
Pierwszy był diadem w całości zaprojektowany przez zainteresowaną - duże, szklane kaboszony w pięknym ciemnoczerwonym kolorze pięknie komponowały się z naturalnymi granatami (na zdjęciu prawie czarne ale tak naprawdę w kolorze bardzo ciemnego burgunda z drobnymi błyskami w środku). Dodatkowym atutem była różnica w wielkości kamieni - całość dała naprawdę bardzo fajny efekt, który niestety został trochę zagubiony na zdjęciu (może w końcu uda mi się uzbierać na nowy aparat i będzie lepiej)

Diadem ozdobiony szklanymi kaboszonami i naturalnymi granatami

Drugi "drobiazg" to zapięcie do płaszcza na bazie kwadratowych mosiężnych płytek połączonych łańcuszkiem. Zapięcie rodem z tych niezniszczalnych jednak bardzo widowiskowych za sprawą dwóch dużych korali zdobiących zapięcie. Niby nic wymyślnego, a efekt piorunujący - bez zbędnych ozdobników, które w tym wypadku były całkowicie zbędne.

Zapięcie do płaszcza z koralem


This entry was posted on 30 września 2012 at niedziela, września 30, 2012 and is filed under , , . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentarze

Publikowanie komentarza